“Šo Latvijā radīto skandu skaņas kvalitāte rada vēl nepieredzētas sajūtas,
kuras es no sirds iesaku izbaudīt ikvienam mūzikas mīļotājam.”

Vestards Šimkus, mūziķis

TEMPO

Discover and enjoy!

The pure sound of TEMPO can bring a genuine enjoyment and a sense of presence for lovers of any genre of music. Our sound system is an embodiment of energy and excitement, and it provides uncompromising quality – even at high volumes. TEMPO is our most compact offering in the sound system family. It was developed specifically for those who want to start building their very first “real” audio-system and want to enjoy much more than the generic sound provided by mass-produced products or the background music in their headphones or Bluetooth speakers. In our systems, we use high-quality components and technical solutions used in state-of-the-art products. TEMPO will allow you to re-discover your music collection and to immerse in the amazing world of sound!

Read more

CRESCENDO

We bring you love and tears of joy!

Yes, CRESCENDO sound is that evocative of emotions! Fantastic surround sound where each instrument can be distinguished and localised in the room. A rich timbre allows you to experience your favourite melodies with new emotions. Audio performance will take your breath away at pianissimo and excite you after amazing forte fortissimo!
CRESCENDO is a product for music gourmets who have high requirements for sound and want to experience an outstanding sound quality at a reasonable price! This product will appeal to those who like to swim in the vast ocean of music and to immerse themselves in a deep and seductive sound of a symphony orchestra!

Read more

Testimonials

About us

Skaņas sajūtu meistarklase!

Audiomotiv ir Jūsu ceļvedis fantastiskajā skaņas pasaulē ar vairāk kā 20 gadu pieredzi! Audio entuziasti ziedo vairākus gadus un milzīgus līdzekļus, lai sasniegtu to skanējuma līmeni, ar ko mēs piedāvājam Jums sākt!

Mūsu audio sistēmu izcilā skanējuma atslēga ir nebeidzama tieksme pēc skaņas ideāla. Skaņā nav nesvarīgu lietu vai sīkumu, tāpēc pareiza un kvalitatīva sistēmas komplektācija ir ļoti būtiska. Atsevišķa komponentu tirdzniecība nekad nedos augstvērtīgu rezultātu.

Šajā piesātinātajā audio tehnikas tirgū tikai ar profesionālu palīdzību Jūs iegūsiet to, kas Jums ir vajadzīgs, neizniekojot savu laiku un naudu liekos eksperimentos. Rūpīgos salīdzināšanas testos esam atlasījuši augstākās klases tehniku, kas sniedz labāko skaņu, atbilst augstākajiem tehniskajiem standartiem un ir vienkārša lietošanā.

Skaņas galvenais komponents ir skandas. Ar patiesu prieku pārstāvam Latvijas skandu ražotāju “Sound of Eden” un esam tā oficiālie izplatītāji pasaulē. Tā izveidotājs un inženieris Edijs Apenītis ir radījis produktu līniju, kas ar savu skanējumu un nepārspējamo cenas un kvalitātes attiecību, noteikti ierindojas starp pasaules labākajiem zīmoliem.

Mēs mīlam mūziku un skaņu, un vēlamies arī Jums atklāt šo pārsteidzošo pasauli!


Andis Ožets
AUDIOMOTIV izveidotājs

Menu