TEMPO

Atklāj un izbaudi!

TEMPO, jeb precīzāk TEMPO Primo, muzikālajā terminoloģijā nozīmē atgriešanos pie sākuma tempa. Tas precīzi raksturo šo mūsu produktu! Un izsakoties par to tēlaini – tas ir kā ar jauna vīna meklējumiem. Vienalga vai esat iesācējs vai jau pieredzējis vīna cienītājs, vienmēr pēc mēģinājuma atrast kaut ko jaunu un interesantu, atgriešanās pie pārbaudītā Cabernet vai klasiskā Chardonnay, liek Jums nešaubīgi novērtēt pamatvērtības!

Mūsu TEMPO skandās ir viss, lai tās būtu Jūsu pirmā lieliskā pieredze – labas komponentes, pareiza konstrukcija, neliels izmērs un pieejama cena. Augstvērtīgai klasiskajai skaņai piemītošais patīkamais skaņas samtainums, lielisks bass, izteikta dinamika un plašums.

TEMPO pirmatnējais skanējums spēj sniegt patiesu baudījumu un klātesamības sajūtu ikviena mūzikas žanra cienītājam. To enerģija, azarts un spēja nezaudēt muzikalitāti arī lielā skaļumā ir apbrīnojama. TEMPO ir mūsu kompaktākais produkts, kas tika izstrādāts tiem, kuri vēlas sākt veidot savu pirmo “īsto” audio sistēmu. Cilvēkiem, kuri vēlas izbaudīt daudz vairāk par masu produktu skaņu vai fona mūziku savās austiņās vai bluetooth skaļruņos. Tajā izmantotas kvalitatīvas komponentes un tehniskie risinājumi, ko pielieto augstāka līmeņa produktos.

TEMPO liks Jums no jauna baudīt savu mūziku un atklāt apbrīnojamo skaņas pasauli!

TEMPO ir ļoti neliela skanda, kas lieliski iederēsies pat nelielā telpā. Tai ir 2,5 joslu uzbūve ar fāzu invertoru. Atkarībā no tā kā zemās frekvences mijiedarbojas ar Jūsu telpu, fāzu invertora atveri var aiztaisīt, tādējādi mazinot basa ietekmi uz kopējo skaņu. Pateicoties pareizai krosovera topoloģijai tās ir ļoti viegli novietot telpā, nezaudējot to lieliskās skaņas īpašības!

TEMPO apdarē izmantots dabīgais finierējums, kas piedod tām augstas klases produkta izskatu. Gaišais tonis lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Komplektā ar mūsu pastiprinātāju un strīmeri, TEMPO nešaubīgi ievedīs Jūs muzikālo notikumu virpuļa centrā!

Tehniskie parametri:
Uzbūve: 2.5 joslas
Tips: Bass reflex
Skaļruņi: 2×6.5″ vidējo frekvenču, 1×1” augsto frekvenču
Pieslēgumvieta: Jantzen audio
Filtra komponentes: Mundorf
Krossovera dalījums: 250/2000Hz
Frekvenču diapazons: 40 Hz-30000Hz
Jūtība: 89 dB
Pretestība: 4 Ohm
Ieteicamā jauda: 150W
Izmērs (A x P x D):
mm 1130 x 206 x 443
inch 44,5 x 8,1 x 17,45

PRODUKTA IZGATAVOŠANAS UN PIEGĀDES LAIKS IR 4-6 NEDĒĻAS

1,499.00