Par mums

Skaņas sajūtu meistarklase!

Audiomotiv ir Jūsu ceļvedis fantastiskajā skaņas pasaulē ar vairāk kā 20 gadu pieredzi! Audio entuziasti ziedo vairākus gadus un milzīgus līdzekļus, lai sasniegtu to skanējuma līmeni, ar ko mēs piedāvājam Jums sākt!

Mūsu audio sistēmu izcilā skanējuma atslēga ir nebeidzama tieksme pēc skaņas ideāla. Skaņā nav nesvarīgu lietu vai sīkumu, tāpēc pareiza un kvalitatīva sistēmas komplektācija ir ļoti būtiska. Atsevišķa komponentu tirdzniecība nekad nedos augstvērtīgu rezultātu.

Šajā piesātinātajā un reizēm pat nesaprotamajā audio tehnikas tirgū tikai ar profesionālu palīdzību Jūs iegūsiet to, kas Jums ir vajadzīgs, neizniekojot savu laiku un naudu liekos eksperimentos. Rūpīgos salīdzināšanas testos esam atlasījuši augstākās klases tehniku, kas sniedz labāko skaņu, atbilst augstākajiem tehniskajiem standartiem un ir vienkārša lietošanā.

Skaņas galvenais komponents ir skandas. Ar patiesu prieku pārstāvam  Latvijas skandu ražotāju “Sound of Eden” un esam tā oficiālie  izplatītāji pasaulē. Tā izveidotājs un inženieris Edijs Apenītis ir radījis produktu līniju, kas ar savu skanējumu un nepārspējamo cenas un kvalitātes attiecību, noteikti ierindojas starp pasaules labākajiem zīmoliem.

Mēs mīlam mūziku un skaņu, un vēlamies arī Jums atklāt šo pārsteidzošo pasauli!


Andis Ožets
AUDIOMOTIV izveidotājs