Lielisks komplekts lielai telpai!

Sound of Eden TEMPO / SMSL DA-9 / SMSL SU-6 / Wiim Mini

TEMPO ir “Sound of Eden” pirmais sērijveida produkts. Tas ir īpaši iztrādāts tiem, kuri vēlas savu pirmo augstas klases audio sistēmu.Nevainojama kvalitāte, tehniski pārdomāta konstrukcija un labas komponentes ļauj baudīt skaņu, kādu parasti sagaidām no augstākas klases produktiem!TEMPO bagātīgais skanējums spēj sniegt patiesu baudījumu un klātesamības sajūtu ikviena mūzikas žanra cienītājam.Patiess skaņas komforts, lielisks bass, augsta dinamika un skaņas plašums pārsteigs Jūs no pirmajām minūtēm!

SMSL DA-9 ir jaunākās paaudzes skaņas pastiprinātājs, kas neskatoties uz savu nelielo cenu spēj nodrošināt 90w jaudu uz katru kanālu un ir ar lieliskiem tehniskajiem rādītājiem. Tam ir labi pārskatāms displejs, tembru regulēšanas iespējas un dažādu skaņas raksturu iestatīšana. Tas pilnībā sader ar mūsu TEMPO Lite skandām , nodrošinot tām nepieciešamo jaudu un kvalitāti!

SMSL SU-6 ir sistēmas priekšpastiprinātājs un kvalitatīvs ciparu signāla pārveidotājs, kurš ļaus jums pieslēgt dažādas iekārtas un izmantot Bluetooth savienojumu. Līdzīgi, daudz zemākas kvalitātes pārveidotāji, ir iestrādāti visās audio iekārtās, kas atskaņo mūziku. Tomēr izmantojot speciāli šim mērķim veidotu iekārtu, Jūsu mūzika skanēs daudz augstākā kvalitātē!

Strīmeris WiiM Mini ļaus vairākiem lietotājiem ērti lietot Spotify, Tidal Connect , AirPlay un interneta radio. Vienkārša iestatīšana un lietošana padara šo nelielo strīmeri īpaši pievilcīgu.

Komplektā ietilpst:

Skandas: Sound of Eden TEMPO

Pastiprinātājs: SMSL  DA 9 / SMSL SU-6

Strīmeris: Wiim Mini

Cenā iekļauts vadu komplekts, piegāde un uzstādīšana!

2,749.00