Pārsteidzošs skanējums nelielām telpām!

Sound of Eden TEMPO LITE / SMSL DA-9 / SMSL SU-6 / Wiim Mini

Tempo Lite ir mūsu pieejamākās sērijas TEMPO samazinātā versija un tā noteikti iepriecinās tos pircējus, kuri vēlas saņemt spēcīgu, ”lielu” skaņu no nelielām grīdas skandām. To platums ir tikai 17 cm un augstums 98 centimetri. Līdz ar to šīs skandas labi iederas mazās istabās, saglabājot visas “lielā brāļa” skaņas īpašības. Kā patīkams papildinājums ir iespēja izvēlēties dažādu krāsu priekšējos paneļus. Par šo skandu lieliskajām skaņas īpašībām Jūs varat lasīt mūsu TEMPO aprakstā!

Lasīt vairāk

SMSL DA-9 ir jaunākās paaudzes skaņas pastiprinātājs, kas neskatoties uz savu nelielo cenu spēj nodrošināt 90w jaudu uz katru kanālu un ir ar lieliskiem tehniskajiem rādītājiem. Tam ir labi pārskatāms displejs, tembru regulēšanas iespējas un dažādu skaņas raksturu iestatīšana. Tas pilnībā sader ar mūsu TEMPO Lite skandām , nodrošinot tām nepieciešamo jaudu un kvalitāti!

SMSL SU-6 ir sistēmas priekšpastiprinātājs un kvalitatīvs ciparu signāla pārveidotājs, kurš ļaus jums pieslēgt dažādas iekārtas un izmantot Bluetooth savienojumu. Līdzīgi, daudz zemākas kvalitātes pārveidotāji, ir iestrādāti visās audio iekārtās, kas atskaņo mūziku. Tomēr izmantojot speciāli šim mērķim veidotu iekārtu, Jūsu mūzika skanēs daudz augstākā kvalitātē!

Strīmeris WiiM Mini ļaus vairākiem lietotājiem ērti lietot Spotify, Tidal Connect , AirPlay un interneta radio. Vienkārša iestatīšana un lietošana padara šo nelielo strīmeri īpaši pievilcīgu.

Komplektā ietilpst:

Skandas: Sound of Eden TEMPO LITE

Pastiprinātājs: SMSL  DA 9 / SMSL SU-6

Strīmeris: Wiim Mini

Cenā iekļauts vadu komplekts, piegāde un uzstādīšana!

2,289.00