VERTIGO

Ienirsti skaņas okeānā!

Sound of Eden piedāvā kino standartiem atbilstošu mājas akustisko sistēmu VERTIGO , kura īpaši paredzēta filmu baudīšanai. Tā sastāv no 5 vienādām skandām un aktīvā subvūfera.

Pateicoties tajās izmantotajiem skaļruņiem, speciāli veidotam filtram un precīzi salāgotai akustiskai fāzei, skandas nodrošina viengabalainu frekvenču spektru visā telpā, radot patiesu klātesamības sajūtu. Skandu konstrukcija ļauj tās novietot gan vertikāli gan horizontāli, nezaudējot galvenos akustiskos parametrus.

Tās ir tikai 12 cm biezas, lieliski iederas jebkurā interjerā un ir pasūtāmas dažādās krāsās. Iestrādātie stiprinājumi ļauj tās viegli piestiprināt pie sienas.

Īpašu vērību esam veltījuši subvūferim. Tā korpuss ir veidots no 24mm biezas mdf plāksnes. Pastiprinātāja pīķa jauda sasniedz 1200 vatus, bet augstvērtīgā basa skaļruņa membrānas gājiens ir 33mm. Pateicoties izmantotajam pasīvajam radiatoram, zemo frekvenču kontrole ir patiesi pārsteidzoša.

Ja telpa ir ļoti liela vai tiek uzstādīta pilna ATMOS sistēma, ir iespējams iegādāties papildus skandas.

Ievietojot šādu sistēmu savā mājā, Jūs no jauna atklāsiet aizraujošo kino burvību un izbaudīsiet visas ko sniedz īsta daudzkanālu kino skaņa!

Tehniskie parametri:
Uzbūve: 2.0 joslas
Tips: Bass reflex
Skaļruņi: 1×6.5″ vidējo frekvenču, 1x 0,75” augsto frekvenču
Pieslēgumvieta: Jantzen audio
Filtra komponentes: Mundorf
Krossovera dalījums: 2000Hz
Frekvenču diapazons: 50 Hz-20000Hz
Jūtība: 90 dB
Pretestība: 4 Ohm
Ieteicamā jauda: 50W
Izmērs (A x P x D): 730 x 270 x 120 mm
(H x W x D): 28,75 x 10,63 x 4,72 in

PRODUKTA IZGATAVOŠANAS UN PIEGĀDES LAIKS IR 4-6 NEDĒĻAS

2,999.00