“Šo Latvijā radīto skandu skaņas kvalitāte rada vēl nepieredzētas sajūtas,
kuras es no sirds iesaku izbaudīt ikvienam mūzikas mīļotājam.”

Vestards Šimkus
(mūziķis)

TEMPO

Atklāj un izbaudi!

TEMPO pirmatnējais skanējums spēj sniegt patiesu baudījumu un klātesamības sajūtu ikviena mūzikas žanra cienītājam. To enerģija, azarts un spēja nezaudēt muzikalitāti arī  lielā skaļumā ir apbrīnojama. TEMPO ir mūsu kompaktākais produkts, kas tika izstrādāts tiem, kuri vēlas sākt veidot savu pirmo “īsto” audio sistēmu.  Cilvēkiem, kuri vēlas izbaudīt daudz vairāk par masu produktu skaņu vai  fona mūziku savās austiņās vai bluetooth skaļruņos.  Tajā izmantotas kvalitatīvas komponentes un tehniskie risinājumi, ko pielieto augstāka līmeņa produktos.

TEMPO liks Jums no jauna baudīt savu mūziku un atklāt apbrīnojamo skaņas pasauli! Lasīt vairāk

CRESCENDO

Ar mīlestību un asarām!

Tieši tik emocionāls ir CRESCENDO skanējums! Fantastiski telpiska skaņa, kurā katrs instruments lokalizējas Jūsu istabā. Bagātīgs tembrālais skanējums kas liek ar jaunām  emocijām uztvert iemīļotās melodijas. Tā muzikālais izpildījums  liek aizturēt elpu pie “pianissimo” un sajūsmināties pēc aizraujošā “forte fortissimo”!!!

CRESCENDO ir  produkts mūzikas gardēžiem ar augstām prasībām pret skaņu, kuri vēlas izcilu skaņas kvalitāti un nav gatavi maksāt par to ļoti augstu cenu! Tās  īpaši patiks tiem, kuri klejojot pa savas plašās mūzikas okeānu, bieži vēlas ienirt simfoniskā orķestra dziļajā un vilinošajā skanējumā! Lasīt vairāk

VERTIGO

Ienirsti skaņas okeānā!

Sound of Eden piedāvā kino standartiem atbilstošu mājas akustisko sistēmu VERTIGO , kura īpaši paredzēta filmu baudīšanai. Tā sastāv no 5 vienādām skandām un aktīvā subvūfera.

Pateicoties tajās izmantotajiem skaļruņiem, speciāli veidotam filtram un precīzi salāgotai akustiskai fāzei, skandas nodrošina viengabalainu frekvenču spektru visā telpā, radot patiesu klātesamības sajūtu. Skandu konstrukcija ļauj tās novietot gan vertikāli gan horizontāli, nezaudējot galvenos akustiskos parametrus. Lasīt vairāk

Labāk vienreiz dzirdēt nekā piecreiz lasīt! Mēs protam pārsteigt!