“Šo Latvijā radīto skandu skaņas kvalitāte rada vēl nepieredzētas sajūtas,
kuras es no sirds iesaku izbaudīt ikvienam mūzikas mīļotājam.”

Vestards Šimkus, mūziķis

TEMPO

Atklāj un izbaudi!

TEMPO pirmatnējais skanējums spēj sniegt patiesu baudījumu un klātesamības sajūtu ikviena mūzikas žanra cienītājam. To enerģija, azarts un spēja nezaudēt muzikalitāti arī  lielā skaļumā ir apbrīnojama. TEMPO ir mūsu kompaktākais produkts, kas tika izstrādāts tiem, kuri vēlas sākt veidot savu pirmo “īsto” audio sistēmu.  Cilvēkiem, kuri vēlas izbaudīt daudz vairāk par masu produktu skaņu vai  fona mūziku savās austiņās vai bluetooth skaļruņos.  Tajā izmantotas kvalitatīvas komponentes un tehniskie risinājumi, ko pielieto augstāka līmeņa produktos.

TEMPO liks Jums no jauna baudīt savu mūziku un atklāt apbrīnojamo skaņas pasauli! Lasīt vairāk

CRESCENDO

Ar mīlestību un asarām!

Tieši tik emocionāls ir CRESCENDO skanējums! Fantastiski telpiska skaņa, kurā katrs instruments lokalizējas Jūsu istabā. Bagātīgs tembrālais skanējums kas liek ar jaunām  emocijām uztvert iemīļotās melodijas. Tā muzikālais izpildījums  liek aizturēt elpu pie “pianissimo” un sajūsmināties pēc aizraujošā “forte fortissimo”!!!

CRESCENDO ir  produkts mūzikas gardēžiem ar augstām prasībām pret skaņu, kuri vēlas izcilu skaņas kvalitāti un nav gatavi maksāt par to ļoti augstu cenu! Tās  īpaši patiks tiem, kuri klejojot pa savas plašās mūzikas okeānu, bieži vēlas ienirt simfoniskā orķestra dziļajā un vilinošajā skanējumā! Lasīt vairāk

VERTIGO

Ienirsti skaņas okeānā!

Sound of Eden piedāvā kino standartiem atbilstošu mājas akustisko sistēmu VERTIGO , kura īpaši paredzēta filmu baudīšanai. Tā sastāv no 5 vienādām skandām un aktīvā subvūfera.

Pateicoties tajās izmantotajiem skaļruņiem, speciāli veidotam filtram un precīzi salāgotai akustiskai fāzei, skandas nodrošina viengabalainu frekvenču spektru visā telpā, radot patiesu klātesamības sajūtu. Skandu konstrukcija ļauj tās novietot gan vertikāli gan horizontāli, nezaudējot galvenos akustiskos parametrus. Lasīt vairāk

Atsauksmes

Par mums

Skaņas sajūtu meistarklase!

Audiomotiv ir Jūsu ceļvedis fantastiskajā skaņas pasaulē ar vairāk kā 20 gadu pieredzi! Audio entuziasti ziedo vairākus gadus un milzīgus līdzekļus, lai sasniegtu to skanējuma līmeni, ar ko mēs piedāvājam Jums sākt!

Mūsu audio sistēmu izcilā skanējuma atslēga ir nebeidzama tieksme pēc skaņas ideāla. Skaņā nav nesvarīgu lietu vai sīkumu, tāpēc pareiza un kvalitatīva sistēmas komplektācija ir ļoti būtiska. Atsevišķa komponentu tirdzniecība nekad nedos augstvērtīgu rezultātu.

Šajā piesātinātajā audio tehnikas tirgū tikai ar profesionālu palīdzību Jūs iegūsiet to, kas Jums ir vajadzīgs, neizniekojot savu laiku un naudu liekos eksperimentos. Rūpīgos salīdzināšanas testos esam atlasījuši augstākās klases tehniku, kas sniedz labāko skaņu, atbilst augstākajiem tehniskajiem standartiem un ir vienkārša lietošanā.

Skaņas galvenais komponents ir skandas. Ar patiesu prieku pārstāvam  Latvijas skandu ražotāju “Sound of Eden” un esam tā oficiālie  izplatītāji pasaulē. Tā izveidotājs un inženieris Edijs Apenītis ir radījis produktu līniju, kas ar savu skanējumu un nepārspējamo cenas un kvalitātes attiecību, noteikti ierindojas starp pasaules labākajiem zīmoliem.

Mēs mīlam mūziku un skaņu, un vēlamies arī Jums atklāt šo pārsteidzošo pasauli!


Andis Ožets
AUDIOMOTIV izveidotājs

Menu