Mūsu filozofija

Mēs mīlam mūziku. Tieši mūziku nevis skaņu. Jo skaņa ir tikai līdzeklis lai baudītu mūziku. Mūzika ir emocijas kas liek just, baudīt, smieties un raudāt. Taču mūzika bez skaņas nepastāv un tieši  caur to mēs gribam pieskarties netveramajai mūzikas pasaulei. Paklausieties sev apkārt – dabā nav nevienas skaņas kuru jūs gribat analizēt. Vai tā ir putnu dziesma vai sacīkšu automašīnu skaņa – jūs to vienkārši pieņemat kā kaut ko pašsaprotamu! Tieši šādu skaņu mēs cenšamies radīt. Skaņu, kas liek Jums aizmirst par visu un ļauties sajūtām.

Mēs ejam līdzi laikam un tehnoloģiskajam progresam un lietas, kas liekas vienkāršas, patiesībā tādas nemaz nav. Mūsuprāt atslēga slēpjas tieši sīkumos un neatlaidībā un mēs zinām, ka tikai pareizi izstrādāti produkti spēj sniegt Jums patiesu muzikālu baudu. Tāpēc ar nerimstošu entuziasmu cenšamies katrā savā produktā ielikt daļu no savas skaņas mīlestības, lai tā kā liels un visaptverošs sajūtu vilnis pārvērstos MŪZIKĀ!

Latvija ir zeme, kur dziedāšana un mūzika ir ielikta šūpulī katram. Mūsu mūzikas uztvere tiek izkopta no agras bērnības un mūsu attiecības ar skaņu ir īpašas. Tāpēc mēs ar lepnumu varam teikt – šī ir neliela daļa Latvijas skaņas, kuru mēs gribam nest pasaulē!