CRESCENDO

Ar mīlestību un asarām!

Apzīmējuma CRESCENDO tiešs tulkojums ir muzikālā skanējuma spēka pakāpenisks pieaugums. Šis mūsu produkts apvieno sevī izsmalcinātību un atturīgu eleganci! Tā pārdomātā uzbūve un realizācija ļauj mūzikai plūst kā upei, kuras mierīgais un neapturamais plūdums jebkurā brīdī var pārvērsties galvu reibinošā straumē, bet tās mānīgais klusums pāraugt ūdenskrituma bagātīgajā crescendo!

Klasiskas proporcijas, izcilā ārējā apdare, pulēts korpuss un nerūsējošā tērauda regulējamās kājas ierindo šo modeli augstākajā kategorijā!

Tieši tik emocionāls ir CRESCENDO skanējums! Fantastiski telpiska skaņa, kurā katrs instruments lokalizējas Jūsu istabā. Bagātīgs tembrālais skanējums kas liek ar jaunām emocijām uztvert iemīļotās melodijas. Tā muzikālais izpildījums liek aizturēt elpu pie “pianissimo” un sajūsmināties pēc aizraujošā “forte fortissimo”!!!

CRESCENDO ir produkts mūzikas gardēžiem ar augstām prasībām pret skaņu, kuri vēlas izcilu skaņas kvalitāti un nav gatavi maksāt par to ļoti augstu cenu! Tās īpaši patiks tiem, kuri klejojot pa savas plašās mūzikas okeānu, bieži vēlas ienirt simfoniskā orķestra dziļajā un vilinošajā skanējumā!

Šo skandu trīs joslu konstrukcija pilnībā atbilst augstākajiem industrijas standartiem. Tajās ir samazināta korpusa ietekme uz skaņas dispersiju, koriģēta laika nobīde starp skaļruņiem, samazināta stāvviļnu veidošanās korpusā un izmantota progresīvā pasīvo radiatoru tehnoloģija. Jaunākā krossovera tehnoloģija un rūpīgi izmeklēta komponentu atlase ļauj maksimāli labi realizēt katra skaļruņa veiktspēju savā frekvenču joslā, izvairīties no ļoti zemas pretestības un saglabāt nemainīgu fāžu līkni lielā diapazonā, rezultātā sasniedzot izcilu muzikalitāti.

Tomēr vislielākais darbs ir ieguldīts skandu muzikālā rakstura veidošanā un skanējuma nianšu noslīpēšanā un mēs ar lepnumu varam teikt – šī ir Latvijas skaņa!

Tehniskie parametri:
Uzbūve: 3 joslas
Tips: Pasīvie radiatori
Skaļruņi: 1×1” augsto frekvenču, 1×6.5″ vidējo frekvenču, 2 x 6,5” zemo frekvenču,
2 x 5”x8” pasīvie radiatori
Filtra komponentes: Mundorf premium parts
Krossovera dalījums: 200/2000Hz
Frekvenču diapazons: 28 Hz-30000Hz
Jūtība: 89 dB
Pretestība: 4 Ohm
Ieteicamā jauda: 350W
Izmērs (A x P x D):
mm 1190 x 225 x 346
inch 46.85 x 8,85 x 13,6

PRODUKTA IZGATAVOŠANAS UN PIEGĀDES LAIKS IR 4-6 NEDĒĻAS

4,999.00